Úspěchy v letech 2016 – 2011

Rok 2016

• Hasičskou sezónu jsme zahájily úspěchem. Krčské hasičky ukázaly, že měly po zimním odpočinku zřejmě dobře natrénováno, když dokázaly jako jediné ukončit
    svůj útok pod 30 vteřin a odsunuly za sebe týmy z Pasek
    a Podolí. Další soutěž se konala ve Zbelítově, ovšem výkonný výbor rozhodl 30. srpna o anulování výsledků této soutěže.Třetí kolo pohárových soutěží uspořádaly SDH Kluky. Hezké výkony předvedly týmy z Podolí, Záboří a Pasek, hasičky z Krče pak obsadily až 5. místo. Stejně jako v minulých letech jedna ze soutěží se konala také na domácí půdě. Všeobecně se doma našemu týmu nedaří a bohužel se to potvrdilo i v letošní sezóně. Nevydařený útok přinesl minimum bodů za poslední místo.
    V Milevsku 27. srpna se krčskému týmu znovu nedařilo a další výsledným časem přes minutu si hasičky vybojovaly pouze 25 bodů a bylo nutné se soustředit na poslední dvě kola, abymohly ukončit sezónu s uspokojivým výsledkem. Vydařil se útok ve Skalách a s časem 28,41 hasičky předvedly druhý nejlepší výkon a to znamenalo připsání 29 bodů do celkového součtu.
    24 září v Miroticích se rozhodlo o celkovém pořadí. Krčské hasičky zabojovaly a jejich čas 27,41 již nikdo nepřekonal. Zisk plného počtu bodů za první místo znamenal celkově bronzové medaile v sezóně 2016 a mohly jsme slavit. Na prvním místě skončil tým z Podolí a za ním tým ze Zaboří. Se stejným počtem bodů pak o jejich celkovém umístění rozhodoval konečný součet časů.

• Celkové konečné výsledky soutěže „O putovní pohár hasičů okresu Písek“ – zde

Rok 2015

• Hasičská sezóna 2015 je za námi, proto můžeme začít bilancovat. Hasičky z Krče se představily ve výborné formě po zimní pauze. 8. května v Jehnědnu jako jediné dokázaly stlačit svůj útok do 30 vteřin, tak s výsledným časem 29,9 s. vyhrály první kolo pohárových soutěží. Druhá soutěž přinesla spíše zklamání. Hasičkám z Krče se útok nevydařil podle jejich představ a s časem 43,26 obsadily až 7. místo, překonaly svým časem pouze družstvo z Putimi. Úspěch zaznamenaly znovu ve třetím kole pohárových soutěží, když dokázaly nejrychleji ukončit útok, a to v čase 30,51. Ani tato soutěž v Pasekách nepřinesla nijak kvalitní časy.Dne 18. 7. se konala soutěž ve Zbelítově. Krčské holky nepředvedly přesvědčivý výkon, zaznamenaly nejhorší čas a obsadily 6. místo. Vidět jsme mohli kvalitní útoky žen ze Záboří a z Putimi, jejichž časy se výrazně lišily od ostatních. Na domácí půdě v Krči tým neukázal to nejlepší, ale přesto zabojoval a útok dokončil. Výsledný čas ale bohužel stačil jen na obsazení posledního místa. V Krči bodovaly kvalitní družstva z Podolí, Záboří a Jehnědna. V Novém Dvoře, dne 22. 8., se strhl boj o jedny z posledních bodů před zakončením sezóny. Krčské hasičky dokončily útok v čase 32,12. To stačilo na konečné 4. místo a znovu bodovaly týmy ze Záboří, Podolí a Jehnědna.
    Poslední soutěž na fotbalovém hřišti ve Skalách rozhodla
  • o konečném pořadí. Časem 25,92 vteřin předvedly zabořské hasičky skvělý výkon, a tak potvrdily i celkové vítězství pohárových soutěží. I přes nevyrovnané výkony získaly hasičky z Krče druhé místo, jak v soutěži ve Skalách, tak v konečném bodování. V celkovém hodnocení na stejný počet bodů (189 bodů) jako hasičky z Krče dosáhly také podolské holky, konečný součet časů pro ně však znamenal posun na celkové třetí místo.

Rok 2014

• 30. srpna 2014 – se uskutečnilo závěrečné 7. kolo soutěží
    „O putovní pohár hasičů okresu Písek“, jejímž pořadatelem byli Skály u Protivína. V celém seriálu se naše ženy přetahovali
    o vítězství s ženy s Jehnědna. Před poslední soutěží vedli naše ženy před Jehnědnem o pouhé 4 body a souboj ve Skalách sliboval napínavou bitvu. A napínavá bitva se také konala. Chyba na nabíračce stála naše ženy cenné vteřiny a čas 38,37 stačil ve Skalách na konečné 5. místo. A tak se naše ženy museli o celkové vítězstí v seriálu strachovat až do samého závěru soutěže. Největší konkurentky, družstvo žen z Jehnědna po chybě na přetlakovém ventilu svůj pokus opakovala. Ale čas 33,93 jim na vítězství nestačil a tak naše ženy neohrozili!!! Ženám celkové vítězství v seriálu zajistil zisk 201 bodů